Wewnętrzne zawody sportowe w Fight Club – wyniki i relacja.

W poniedziałek 21 grudnia br. Fight Club Knurów w siedzibie swojej filii Fight Club Team Czerwionka zorganizował Zawody Sportowe dla najmłodszych adeptów. W obecności wielu widzów w tym rodziców, zawodników, sympatyków i działaczy przeprowadzono rywalizację sportową w formule TOUCH CONTACT w poszczególnych grupach wiekowych. W tej formule sędziowano łącznie 23 pojedynki w 8 grupach wiekowych oraz ekstra fight zawodników Sekcji Kick Masters z Czerwionki.
Fight Club Knurów Fight Club Knurów
3z 2z 1z

Do przerwy odbyły się walki eliminacyjne i półfinałowe. Była to rywalizacja sędziowana, toczona na planszy, w systemie 2 x 1 minuta z 30 sekundową przerwą oraz ewentualną dogrywką na zasadzie tzw. „złotego strzału” do pierwszego trafienia. Podczas walk towarzyszyły duże emocje o czym świadczyły owacje licznie zebranych kibiców.
Szczególne emocje budziły walki toczone w dogrywkach. W przerwie odbyły się 3 walki pokazowe w Kickboxingu w formule Kick Light zawodników obu sekcji oraz pokaz Kickboxingu Kamila Perlińskiego, który z trenerem zademonstrował pracę na tarczach. Po przerwie przeprowadzono walki finałowe. Na koniec odbyły się dekoracje zawodników oraz podziękowania dla osób które przyczyniły się do organizacji imprezy.