Zakończenie sezonu !

Dnia 27 czerwca 2011 w Fight Club Knurów miał miejsce ostatni trening (przed wakacjami).  Trening ten był połączony z oficjalnym zakończeniem sezonu sportowego w Naszym Klubie.


Ćwiczących swoją obecnością zaszczycił dyrektor szkoły, w której ćwiczymy (Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 ) Eugeniusz Szybiak. Z tego miejsca chcemy mu serdecznie podziękować za udaną współpracę !
Zakończenie sezonu jest zwykle czasem podsumowań – sezon ten w naszym klubie zaliczamy do bardzo udanych. Nasi zawodnicy zdobyli cenne doświadczenie , które przelało się na sukcesy w ringach krajowych (między innymi tytuły Mistrzów Polski) , klub organizował też seminaria ze znanymi zawodnikami sceny Muay Thai oraz MMA (Rafał Simonides, Michał Kita) oraz uczestniczył w seminariach organizowanych przez innych – dzięki czemu zyskaliśmy nowe doświadczenia i wspaniałych znajomych !
Zapraszamy wszystkich na sale w przyszłym sezonie.
Pozdrawiamy!