FC KNURÓW na Międzynarodowym Pucharze Polski Federacji UFR VI Mazovia Cup International

Świetny występ zanotowali w ubiegłą sobotę nasi zawodnicy na prestiżowym
Międzynarodowym Pucharze Polski Federacji UFR VI Mazovia Cup International w Tarczynie. Pomimo tego, że do turnieju stawiło się niespełna 550 zawodników z 10 krajów nasza drużyna wywalczyła 5 medali.

ta1m  ta2m
Miejsca na podium wywalczyli :
kierownik drużyny i trener klubu Grzegorz Sobierajski brązowy medal UFR w kategorii Senior Starszy bez podziału na kategorie wagowe, najmłodszy startujący zawodnik Igor Szkodny 2 srebrne medale w konkurencjach Touch
Contact i Semi Contact, Anna Cora srebrny medal na ringu w kategorii Seniorka bez podziału na kategorie wagowe, Krzysztof Cziura brązowy medal na ringu w kategorii Junior – 66 kg (waga Krzyśka to 60kg).
Pozostali:
Adaś Miętus niebywały wałek sędziowski w walce półfinałowej i walce o 3 miejsce – miejsce IV, Krzysiu Juszczyński bardzo dobry występ – miejsce VI i po V miejscu Askaniusz Sobierajski i Marcel Lenich – pierwsze zawody.

Poniżej rozpiska walk turnieju:

Touch Contact kategoria 7- 9 lat – 155cm wzrostu
Igor Szkodny
Walka Ćwierćfinałowa : z Czarnecki Jakub Zielonka – wygrana przed czasem
Walka Półfinałowa : z Gnich Magda Stanisławów – wygrana przed czasem
Walka Finałowa : z Chmielewski Oskar Ostróda – przegrana na punkty 11 – 8
Miejsce II Srebrny Medal

Pointfighting kategoria 7 – 9 lat – 155 cm
Igor Szkodny
Walka półfinałowa : z Sobiesiewski Kacper Działdowo – wygrana na punkty 10 – 4
Walka finałowa : z Chmielewski Oskar Ostróda – przegrana na punkty 14 – 7
Miejsce II Srebrny Medal

UFR Rules Tatami kategoria Kadet Starszy – 54 kg
Marcel Lenich
Walka eliminacyjna : wolny los
Walka ćwierćfinałowa : z Krysik Bartosz KS Team – przegrana na punkty
Miejsce V

UFR Rules Tatami kategoria Kadet Starszy – 60 kg
Krzysztof Juszczyński
Walka eliminacyjna : z Jankowski Patryk Srebrna Góra – wygrana przed czasem BRAWO!
Walka ćwierćfinałowa : z Gajos Adrian Ostrowiec – wygrana na punkty
Walka półfinałowa : z Bodrug Dorian Mołdawia – walka przegrana
Miejsce IV

Askaniusz Sobierajski
Walka ćwierćfinałowa : z Schnitzer Arkadiusz Srebrna Góra bardzo dobry zawodnik i
finalista turnieju – walka przegrana na punkty
Miejsce V

UFR Rulet Tatami kategoria Senior Starszy OPEN bez podziału na kategorie wagowe
Grzegorz Sobierajski
Walka półfinałowa : z Marek Mazur Piotrków Trybunalski – przegrana wskazanie sędziego
Walka o 3 miejsce : z Mikuła Dariusz Łęczna – wygrana przeciwnik nie wyszedł do walki
Miejsce III Brązowy Medal

UFR Rules Ring kategoria Seniorka OPEN bez podziału na kategorie wagowe
Anna Cora
Walka finałowa : z Suchocka Angelika Maximus Gdynia bardzo dobra zawodniczka, klub
mistrzów świata i trenerów kadry narodowej – przegrana na punkty
Miejsce II Srebrny Medal

UFR Rules Ring kategoria JUNIOR – 66 kg
Krzysztof Cziura
Walka ćwierćfinałowa : wolny los
Walka półfinałowa : z Kucharski Łukasz Działdowo – przegrana na punkty
Walka o 3 miejsce : z Witczak Norbert Przysucha –wygrana przeciwnik nie wyszedł do walki
Miejsce III Brązowy Medal

UFR Rules Ring kategoria SENIOR – 72 kg
Adam Miętus
Walka eliminacyjna : z Mierzejewski Mariusz Ostrołęka- wygrana na punkty
Walka ćwierćfinałowa : z Leński Mateusz Susz- wygrana na punkty -przeciwnik liczony już w pierwszej rundzie,
Walka półfinałowa : z Kalinowski Tomasz Suwałki – jedynie wg. sędziów chyba przegrana
Adasia – złożono PROTEST sędzia główny nie uznał nagrania DVD jako dowodu w sprawie pomimo tego, że walki sędziowane są na klikerach, które zeruje się do następnej walki -NIEBYWAŁY WAŁEK!!!
Walka o 3 miejsce : z Korzyński Emil Suwałki – kolejny wałek przegrana Adasia również chyba tylko zdaniem sędziów !!!
Miejsce IV

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii K-1, Kick Boxing, Muay Thai, Zawody i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.