Nasz zawodnik na ALMMA 39

Daniel Kwieciński zanotował swój kolejny występ na zawodach sportowych. Wziął udział w Pucharze Polski Południowej MMA i BJJ ALMMA 39 który odbył się w dniach 25 – 26 maja w Bochni. Startował w kategorii białe pasy bez podziału na kategorie wiekowe ( z seniorami ).
Daniel Kwieciński
Pierwsza walkę przeszedł wolnym losem. W walce ćwierćfinałowej uległ Bartoszowi Zagdańskiemu, który jak się okazało został finalistą turnieju. Daniel przegrał przez trójkąt nogami po wybronieniu ataku dźwigni na łokieć. Nawet jego rywal był dla Daniela pełen uznania. Poziom zawodów ogólnie wysoki. Daniel to początkujący zawodnik który zbiera zawodnicze doświadczenie. Ogólnie ze swojego kolejnego startu jest zadowolony i czeka na następny ; )
1 czerwca Daniel obchodził swe 18-ste urodziny z tej okazji życzymy mu wszystkiego najlepszego oraz powodzenia w kolejnych startach !