Egzaminy w Fight Club Knurów ! „Adaś” ma brązowy pas !

W ostatni piątek w naszym klubie zebrało się grono kilkudziesięciu zawodników, rodziców i sympatyków. Powodem były egzaminy na stopnie uczniowskie w Kickboxingu. Komisja egzaminacyjna w składzie Grzegorz Sobierajski 1 Dan w Kickboxingu oraz Jarosław Król 1 Dan w Karate Kyokushin i 3 kyu w Kickboxingu wyłoniła 10 śmiałków, których dopuszczono do egzaminu. Egzamin składał się z 3 części; prezentacji wymaganych technik na dane stopnie, pracy na przyrządach i walki. Egzaminowani zaprezentowali na tyle wysoki poziom, że pierwszy raz niepotrzebne były dogrywki w postaci testu sprawności fizycznej. Wszyscy swój test zaliczyli pozytywnie. Niespodzianką było promowanie na 3 stopień uczniowski ( brązowy pas ) naszego zawodnika Adama Miętusa co przez uczestników egzaminu zakończyło się tradycyjnym „pasowaniem”.

Adam Miętus

Pozostałe fotki po kliknięciu —– >

Adasia nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest z nami od początku. To min. złoty medalista Strefowych Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, złoty medalista Otwartych Mistrzostw Śląska w K1 Rules, brązowy medalista Mistrzostwa Polski w K1 Rules i srebrny medalista Pucharu Polski w Muay Thai. Jak narazie to najwyższy stopień uczniowski jaki uzyskał wychowanek naszego klubu. Egzamin były zarazem zakończeniem sezonu dla najmłodszych grup szkoleniowych.

Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych wakacji. Wracajcie silniejsi !