BJJ po okiem Marcina Helda !

Trzy osoby z „ekipy” Fight Club Knurów brały udział w wakacyjnych treningach pod okiem utytułowanego zawodnika BJJ, MMA oraz grappling’u Marcina Helda !

Marcin Held jest czarnym pasem BJJ (najmłodszy czarny pas BJJ w Polsce) oraz od 2010 roku zawodnikiem amerykańskiej organizacji Bellator !

Z Marcinem Heldem

W tym roku (21 marca) Marcin walczył w finale turnieju Bellatora wagi lekkiej niestety po zaciętym boju przegrał na punkty z Dave’m Jansen’em. Co się odwlecze to nie uciecze ! My widzimy Marcina w przyszłości jako mistrza Bellatora oraz w późniejszym czasie mistrza UFC – czego serdecznie mu życzmy i trzymamy za to kciuki ! Nie sposób tutaj wymienić wszystkie sukcesy Marcina (w bjj, grapplingu,mma) zachęcamy więc z Was byście sami przyjrzeli się historii tego wspaniałego i utalentowanego zawodnika (jego dotychczasowy bilans w MMA to 15:3 a wygrywał miedzy innymi z takimi zawodnikami jak Artur Sowiński, Rafał Lasota, Borys Mańkowski, Jean Silva,Bojan Kosednar,Rich Clementi …. )  Do zobaczenia na macie !