Czarnych pasów przybywa…

Naszym nowym trenerem, który prowadził będzie zajęcia kursu samoobrony dla mężczyzn „OBROŃ ŻONĘ” jest Wojciech Satoła. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w 2002 roku trenując Kickboxing pod okiem Grzegorza Sobierajskiego w nieformalnej jeszcze grupie korzystając z przychylności BKS Concordii Knurów.

Wojtek

Wstępując do służb mundurowych kontynuował treningi sportów walki gdzie szybko zauważony został przez swoich przełożonych. Zetknął się tam z takimi stylami walki jak Judo i Ju Jitsu. Z biegiem czasu zaczął również uprawiać systemy bojowe jak Combat 56, Krav Maga. Ze względów zawodowych zszedł z drogi nauki walki sportowej idąc w kierunku nauki walki realnej. W roku 2012 uzyskał stopień mistrzowski 1 Dana w Ju Jitsu. Jeszcze tego samego roku ukończył kursy instruktorskie uzyskując papiery Instruktora Samoobrony, Instruktora Taktyki Techniki Interwencji.

Wojtek

Aktualnie Wojtek szkoli innych funkcjonariuszy min. taktyki i techniki interwencji, walki realnej w krótkim dystansie, strzelania. Prywatnie uprawia sporty siłowe, strzelectwo sportowe oraz bojowe, pływanie, jazdę na rowerze oraz rolkach. Jest osobą wyjątkowo kreatywną i nie mamy wątpliwości, że wniesie bardzo dużo pozytywnego do naszego klubu.

Poniżej umieszczamy wycinek osiągnięć Wojtka :

  • posiadacz czarnego pasa 1 Dana w Ju Jitsu
  • instruktor samoobrony (PZISM)
  • instruktor taktyki i techniki interwencji (PZISM)
  • III m. Mistrzostw Polski Technik Interwencyjnych i Samoobrony Służb Mundurowych Kalisz 2010
  • uczestnik i organizator wielu pokazów, szkoleń i stażów systemów bojowych, strzeleckich i antyterrorystycznych
  • uczestnik programu dokumentalnego „ Elita najlepsi z najlepszych„ TVP HD 2012