Mariusz „Manolo” Linke – seminarium.

W dniach 8-9 lutego w klubie Natal Gold Team z Katowic miało miejsce seminarium z legendą Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz MMA Mariuszem „Manolo” Linke!
Do Katowic zjechały liczne ekipy, które chciały odbyć trening pod okiem Mariusza.
Nie mogło tam oczywiście zabraknąć naszego trenera Pawła Bańczyka oraz członków Fight Club Knurów (z naszego klubu było 5 osób + trener).

1
Były to mocno przepracowane dwa dni (w sumie 4 treningi) okraszane wspaniałymi technikami oraz wieloma walkami sparingowymi.
Na seminarium przyznano także nominacje na wyższe stopnie BJJ – z naszego klubu 4 belki na niebieski pas dostał Krzysztof Kopernik a z trzema belkami na białym pasie opuścił Katowice Daniel Kwieciński.

2
Atmosfera na seminarium była fantastyczna, poznaliśmy wiele ciekawych osób (pozdrawiamy) oraz technik. Poznane techniki będziemy szlifować na naszych treningach i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania z Manolo. Heeeyyy !