Egzaminy na stopnie uczniowskie w FC Knurów !

W dniu 27 czerwca 2014 roku kilkanaście osób z naszego klubu promowano na wyższe stopnie uczniowskie. Egzamin przebiegał pod okiem trenera Grzegorza Sobierajskiego (1 dan Kickboxing i 2 dan UFR) oraz Jarosława Króla (1 dan Karate Kyokushin i 1 kyu Kickboxing). Tym razem było inaczej.
egzaminyczerwiec2014
Wszyscy uczestnicy oprócz umiejętności technicznych musieli zaprezentować nabytą sprawność fizyczną. Po tzw. teście techniki, czyli poruszania się w pozycji walki, uderzeń, kopnięć, kombinacji i obron musieli zademonstrować swoje umiejętności pod kątem koordynacji ruchowej, gibkości, pracy na skakance, worku, a także test siły w postaci w zależności od stopnia zaawansowania określonej ilości pompek, przysiadów i brzuchów. Wszystkim którym się udało pomyślnie zaliczyć egzamin serdecznie gratulujemy, zaś tym którym się tym razem nie powiodło życzymy wytrwałości w dążeniu do celów i siły by powstać i pójść dalej. Zapraszamy na otwarcie sezonu w naszym klubie 14 sierpnia jakim jest już tradycyjnie wyjazd na obóz tlenowy do Witowa w Zakopanem!!!