Puchar Śląska i Zagłębia w Kicboxingu.

W dniu 27 września br. w Czeladzi odbył się Puchar Śląska i Zagłębia w Kickboxingu. Brali w nim udział nasi najmłodsi fighterzy. Trzeba przyznać, że kategorie dzieci i kadetów były bardzo mocno obsadzone. W konkurencji Touch Contact w kategorii wiekowej 8 -10 lat swoje boje toczyła Oliwia Linek i w kategorii 10 – 12 lat Jakub Dziekanowski i Igor Szkodny.
kickzawody
Bardzo dobrą postawę zaprezentowała praktycznie debiutująca na matach w zawodach sportowych Oliwia Linek. W swojej pierwszej walce zwyciężyła z zawodniczką z Zawiercia. W drugiej walce nieznacznie uległa tryumfatorce turnieju. Swoją kategorię wagową zdominował Igor Szkodny zdecydowanie wygrywając tę konkurencję. Bardzo ciekawie zaprezentowała się konkurencja Kickboxingu w kategorii wiekowej 10 – 13. Tu reprezentowali nas Kuba Dziekanowski i Igor Szkodny. Zawodnicy walczący na zasadach Pointfightingu zaprezentowali dobry poziom. W kategorii tej na pierwszym stopniu podium stanął Igor Szkodny nie mając sobie równych. Trzecie miejsce zajął debiutujący w formule Kickboxingu Kuba Dziekanowski. Nasi zawodnicy z Czeladzi przywieźli więc 2 puchary za zdobycie I miejsca i 1 puchar za wywalczenie III miejsca oraz cenne doświadczenie.