Fight Club Knurów na Dniu Sportu w Knurowie

W dniu 03 października 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 uczniowie z gronem pedagogicznym oraz Stowarzyszenie Cztery Pory Roku przy wsparciu Starostwa Powiatowego z Gliwic zorganizowali sportowe wydarzenie na rzecz kampanii Mam Haka na Raka i Tydzień Ruchu. Uroczyste otwarcie imprezy na sali gimnastycznej wypełniły m.in. pokazy judo i musztry klasy mundurowej oraz prezentacja dotychczasowych prozdrowotnych, społecznych oraz sportowych działań.
combatwyklad
Następnie kilkuset uczestników skorzystało z różnego rodzaju aktywności. Na zaproszenie organizatorów blok z zakresu sport ekstremalny poprowadził trener Fight Club Knurów Ryszard Tyczyński. Były to prelekcje z zakresu COMBAT 56 na którym gościło spore grono uczniów ZSZ nr 2 w Knurowie, organizatorów i nauczycieli. Rysiek przybliżył zainteresowanym tematykę sportu ekstremalnego na przykładzie bojowego systemu walki. Przedstawił jego genezę oraz ideologię.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Osoby chętne do rozpoczęcia przygody w tym kierunku zapraszamy na zajęcia Sekcji Combat 56 które odbywają się w naszym klubie. Dziękujemy organizatorom imprezy za zaproszenie na tak fajną inicjatywę.