Ogólnopolska Liga Ju-Jitsu Sportowego Dzieci i Młodzieży – sukcesy zawodników FC Knurów.

Kolejnymi sukcesami mogą poszczycić się juniorzy Fight Club Knurów, którzy trenują Brazylijskie Jiu Jitsu pod okiem trenera Pawła Bańczyka. Dnia 22 lutego w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Liga Ju-Jitsu Sportowego Dzieci i Młodzieży nasz klub reprezentował tam Bartosz Kata, który wywalczył dwa srebra (w kategorii Ne-Waza 50 kg oraz Fighting 46 kg). Dwa tygodnie później (8 marca) w Kuźni Raciborskiej na imprezie tego samego cyklu Jakub Dziekanowski zdobył medal brązowy w kategorii Ne-Waza!
BJJ FC Knurów - sukcesy juniorów.
Serdeczne gratulacje dla naszych młodych fighterów oraz ich trenera. Zapraszamy wszystkie dzieci na treningi BJJ w naszym klubie – nabór trwa cały rok a pierwszy trening jest GRATIS !