Bartosz Batra oraz Łukasz Zygmunt poprowadzili seminarium w FC Knurów.

14 listopada (sobota) na zaproszenie Fight Club Knurów w naszym mieście pojawił się Bartosz Batra oraz Łukasz Zygmunt by poprowadzić seminarium przygotowujące do zawodów w Kicboxingu oraz K-1 Rules – seminarium było wzbogacone elementami Muay Thai.
Bartosz Batra
Miejska Szkoła podstawowa nr. 6 przyjęła bardzo liczne grono zawodników m.in. z Wrocławia, Czerwionki – Leszczyn , Zabrza, Gliwic,Dąbrowy Górniczej i Sosnowca – najliczniejszą grupę stanowiła jednak reprezentacja Fight Club Knurów.
Nie lada gratką dla ćwiczących było pojawienie się w charakterze współprowadzącego treningi zawodowego pięściarza Łukasza Zygmunta!
Łukasz Zygmunt to mi.in. 6-cio krotny Mistrz Polski w boksie, zawodowy pięściarz wagi junior ciężkiej, uczestnik turniejów Bigger’s Better, toczył walki w zawodowej lidze WSB w drużynie Hussars Poland, trener w klubie KO GYM SLEZA WROCLAW.

Bartosz Batra
Bartosz Batra Seminarium Knurów
Zarówno Bartosz Batra jak i Łukasz Zygmunt pokazali prawdziwe zawodowstwo w swoim fachu. Bartosz pokazał samą kwintesencję walki sportowej w K-1 i Tajskim Boksie bez niepotrzebnych frazesów. Ćwiczenia odbywały się z partnerem. Na końcu przeprowadzone były luźne sparingi na których można było powalczyć z samym mistrzem w formule K-1. – Seminarium zakończyło się wręczeniem certyfikatów jego uczestnikom, wymieniono podziękowania. Jako organizatorzy wręczyliśmy klubowe koszulki prowadzącym Bartoszowi i Zydze oraz Tomaszowi Lupa (osobie bez której to wydarzenie nie miało by miejsca). Naszym gościom, zawodnikom i trenerom, osobom które czynnie przyczyniły się do organizacji tak wspaniałego wydarzenia sportowego w naszym mieście Knurów jeszcze raz dziękujemy!!!