GALA SPORTU, nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Knurów za OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE 2015!!!

Liczne grono naszych zawodników znalazło uznanie w oczach Prezydenta Miasta Knurów za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Wśród wyróżnionych znaleźli się zawodnicy Kickboxingu trenowani przez Grzegorza Sobierajskiego i Jarka Króla oraz zawodnicy Brazylijskiego Jiu Jitsu podopieczni Pawła Bańczyka.
Za wybitne osiągnięcia sportowe nagrodami pieniężnymi nagrodzeni zostali Grzegorz Sobierajski, Anna Cora, Igor Szkodny, Kamil Wolski i Kuba Dziekanowski. Należy wspomnieć, że aby otrzymać nagrodę pieniężną trzeba uzyskać wynik sportowy w zawodach krajowych lub międzynarodowych.
fcknurow
W gronie osób wyróżnionych za osiągnięcia sportowe znaleźli się Szymon Mątewski, Oliwia Linek, Kacper Michalczyk, Kamil Sałata, Bartosz Kata, Karol Kapłanek, Mikołaj Tucki, Grzegorz Mirecki, Ignacy Osmala, Dawid Janiczek, Paweł Niemczyk, Michał Młynarczyk, Amadeusz Krzemiński, Bartosz Dzikowski.
Za długoletnią współpracę i duże zaangażowanie wyróżnieni zostali również trenerzy knurowskiego fight clubu trener sekcji Kickboxingu Jarosław Król i trener sekcji Combat 56 Ryszard Tyczyński.
DSC_0195_
To duży sukces, honor i duma móc zobaczyć naszych zawodników tych starszych ale i tych młodszych przyjmujących gratulacje z rąk Prezydenta Miasta Knurów i innych włodarzy naszego miasta. To kolejna cegiełka dołożona do sukcesu naszego klubu. Niech te wyróżnienia podziałają mobilizująco do poniesienia jeszcze większego trudu na codziennych treningach ku wróżbie kolejnych sukcesów. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i tym którzy włożyli wkład w rozwój naszego klubu.

Trzeba wspomnieć, że mamy jeszcze grono młodych zawodników, którzy mieli swoje pierwsze sukcesy w Kickboxingu w 2015 roku nie wyróżnianych w tym roku z naszej Filii w Czerwionce Leszczynach.
Słowa uznania należą się – Kamilowi i Natalii Perlińskim, Weronice i Wiktorowi Pęzińskiemu, Dominikowi Luks, Adasiowi i Piotrusiowi Adamczyk, Zosi i Kamilowi Ścibik, Danielowi Worożynie, Bartoszowi Sobol, Oskarowi Bierza, Bartkowi Fojcik. Na co dzień dużą pracę wykonują nad nimi trenerzy Tomasz Perliński i Sylwester Białecki. Im wszystkim również gratulujemy!!!