Brazylijskie Jiu Jitsu w Fight Club Knurów – spotkanie organizacyjne !

W tym sezonie tak jak w poprzednich latach nie może zabraknąć w naszym klubie treningów Brazylijskiego Jiu Jitsu, które będą odbywały się pod bacznym okiem świetnego trenera, zawodnika oraz pasjonaty tego sportu Pawła Bańczyka!
Paweł jest osobą, która bezustannie się rozwija a cenne doświadczenie zdobywa walcząc nie tylko na matach krajowych, lecz całego świata!

Na „krajowym podwórku” Paweł jest multimedalistą zdobywał i wciąż zdobywa medale na wszystkich najważniejszych imprezach BJJ a wraz z kadrą narodową Ju Jitsu wywalczył m.in. złoty medal na Mistrzostwach Europy Ju Jitsu Ne Waza w Holandii oraz został brązowym medalistą Mistrzostw Świata, które odbywały się w Bangkoku! 

BJJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się już w poniedziałek (5 września) o godzinie 18:30 w siedzibie naszego klubu przy ul. Witosa 8.