Jeszcze zawiązuję się sekcje dorosłych w naszym klubie

Powoli zawiązują się również grupy dorosłych w naszym klubie. Aktualnie prowadzimy zajęcia w sekcji Kickboxingu w Knurowie i Gliwicach, sekcji Brazylijskiego Jiu Jitsu, sekcji Combat 56. Mamy jeszcze bardzo fajną sekcję Samoobrony i bardzo fajną i liczną sekcję kobiet z Aerokickboxingu 🙂
kicka
bjjfc combat
team-gliwice
Zapraszamy osoby, które chciały by jeszcze dołączyć do poszczególnych sekcji zanim zamknie nas w domach jesienno – zimowa plucha. Na treningi można zapisać się na każdych zajęciach przez cały rok. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ostatnich treningów Kickboxingu, Brazylijskiego Ju Jitsu i Combat 56. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na nr tel. 790-554-558.
Zajęcia w naszym klubie odbywają się w
 Knurowie ul. Witosa 8 oraz w Gliwicach ul. Sikornik 34 zgodnie z harmonogramem.