Sekcja Aerokickboxingu i alebabki w naszym klubie.

Miło nam poinformować, że udało nam się stworzyć bardzo fajną sekcję Aerokickboxingu w naszym klubie. Super dziewczyny , charyzmatyczny trener i hardcorowe zajęcia w rytmie muzyki to mieszanka wybuchowa, która przekłada się na szybki rozwój nowej sekcji. Zajęcia prowadzi znany trener Tomasz Popczyński, który pracuje nad kondycją, spalaniem i technikom dziewczyn przy użyciu swojego autorskiego programu treningowego.
aerokickp
Całość w klimacie sportów walki daje świetną atmosferę i dobre podstawy do rozwoju fizycznego. Treningi odbywają się w każdą środę o godz. 19.30 w naszym klubie. Miny jak widać uśmiechnięte, teraz tylko patrzeć kiedy uruchomimy dodatkowy termin zajęć 😉 Wszystkie panie zainteresowane serdecznie zapraszamy. W razie pytań można dzwonić pod numer tel. 790-554-558. Do zobaczenia zatem na kolejnych zajęciach Aerokickboxing’u w naszym klubie!!