Sukcesy młodych zawodników na matach Ju Jitsu.

Dnia 22 kwietnia w Katowicach odbył się Otwarty Puchar Śląska w Ju Jitsu Sportowym oraz Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży.

Na zawodach tych nie mogło zabraknąć podopiecznych Pawła Bańczyka trenujących Brazylijskie Jiu Jitsu w naszym klubie. Rywalizacja w Pucharze Polski dla naszych zawodniczek okazała się owocna – Wiktoria Kamieniak zdobyła złoto w kategorii -52 kg a Alicja Stypułkowska brąz w kategorii wagowej -57kg. Podczas walk w Lidze Ju Jitsu FC Knurów reprezentował Krzysztof Sieprawski – Krzysiek zdominował swoją kategorie wagową i do Knurowa wrócił ze złotym medalem !

Wcześniejszy start naszych młodych zawodników na Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży miał miejsce 25 marca i także obfitował w wiele sukcesów: Bartosz Kata zdobył złoty medal w swej kategorii wagowej, Alicja Stypułkowska brązowy medal a Wiktoria Kamieniak srebro. w Otwartych Mistrzostwach Śląska kolejny raz bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Sieprawski. Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów !