Dawid Majcherczak powołany do Kadry na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu!

Miło nam poinformować, że już na stałe zagościł u nas wychowanek naszego klubu Dawid Majcherczak, który powrócił z emigracji w Anglii.

Po konsultacji z Zarządem Polskiej Federacji Kickboxingu otrzymał on dziki bilet do udziału w nadchodzących Mistrzostwach Świata w Kickboxingu, które odbędą się w październiku w Carraras.
Dawid powrócił jako dojrzały zawodnik toczący na wyspach pojedynki zawodowe w K1 Rules. Widać, że wie czego chce i trzeba przyznać że nie próżnował, a czas spędzony na emigracji spożytkował na treningach. Dodajemy, że powołania do rezerwy kadrowej na Mistrzostwa Świata otrzymali również dwaj nasi zawodnicy Filip Pawlina i Patryk Herdzina. Zapowiada się ciekawy sezon sportowy w naszym klubie.

Trzeba zakasać rękawy bo czeka nas sporo pracy. Trzymamy kciuki i kibicujemy naszym zawodnikom!!!