Gala Sportu i Kultury Knurów 2018

Tegoroczna Gala Sportu i Kultury miała dla naszego klubu wymiar szczególny. Wieńczyła bowiem najlepszy rok pod względem sportowym w trakcie którego sięgaliśmy po laury Mistrzostw Świata, Mistrzostw Polski i Pucharu Europy. Aż Szesnastu zawodników z sekcji Kickboxingu i Brazylijskiego Jiu Jitsu z Knurowa znalazło uznanie w oczach Prezydenta Miasta Knurów za osiągnięcia sportowe w 2017 roku. Należy wspomnieć, że aby otrzymać taką nagrodę trzeba uzyskać wysoki wynik na krajowych lub międzynarodowych zawodach sportowych. Wśród nagrodzonych znaleźli się zawodnicy Dawid Majcherczak, Anna Cora, Łukasz Gulcz, Szymon Mątewski, Bartosz Kata, Igor Szkodny, Alicja Stypułkowska, Wiktoria Rokita, Wiktoria Kamieniak, Jarosław Kraska, Damian Łoza, Przemysław Wilk, Daniel Radek, Oliwia Sieprawska, Krzysztof Sieprawski i Filip Bulanda.

W gronie wyróżnionych nie zabrakło również trenera Grzegorza Sobierajskiego i działacza oraz zawodnika Brazylijskiego Ju Jitsu Adriana Siudaka. To wielka duma móc zobaczyć naszych zawodników przyjmujących gratulacje z rąk Prezydenta i innych włodarzy miasta Knurów. Jest to miły akcent dla wszystkich sportowców, którzy po całorocznych zmagania mogą przyjąć brawa i gratulacje za osiągnięte wyniki sportowe. Cała gala obfitowała w występny grup tanecznych i zespołów godnie honorując naszych sportowców.Warto wspomnieć, że w miesiącu marcu br. otrzymali również nagrody Burmistrza Miasta Czerwionka Leszczyny trzej inni nasi klubowi zawodnicy Kickboxingu Patryk Herdzina, Filip Pawlina i Piotr Poloczek. Wszystkie otrzymane nagrody odbieramy jako nasz wspólny wielki sukces oraz docenienie ciężkiej codziennej pracy. Gratulujemy wszystkim wynagrodzonym i życzymy aby te wyróżnienia wpłynęły mobilizująco do pracy na treningach i osiągania jeszcze większych sukcesów na zawodach sportowych w 2018 roku!!!