Knurów Dobre Przykłady

Grzegorz Sobierajski prezes i założyciel naszego klubu miał zaszczyt odebrać w imieniu Fight Club Team nagrodę Prezydenta Miasta „KNURÓW – DOBRE PRZYKŁADY”.  Poniżej kilka słów od Grzegorza na ten temat:
„W ubiegłą środę w Domu Kultury w Szczygłowicach miałem zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Gali Otwierającej X Knurowskie Dni Integracji.

Z dumą i zakłopotaniem odebrałem tegoroczną nagrodę Prezydenta Miasta „KNURÓW – DOBRE PRZYKŁADY” przyznaną Stowarzyszeniu Fight Club Knurów, którego jestem reprezentantem. Było to szalenie pouczające spotkanie, rodzące w mojej głowie wiele wewnętrznych przemyśleń.

Warto pomagać i cieszyć się tym co mamy. Dobro powraca, a częste i codzienne użalanie się nad sobą jest daremnym trudem działającym przeciwko nam samym.
W imieniu NASZEGO KLUBU serdecznie dziękuję. Czujemy się zauważeni i docenieni. Nie ustaniemy w naszej pracy i pokażemy że my sportowcy też potrafimy, a przede wszystkim chcemy pomagać innym.”