Ekipa juniorów BJJ z medalami.

Końcówka sezonu była niezwykle owocna dla młodych zawodników Brazylijskiego Jiu Jitsu z naszego klubu. Informujemy o tym dopiero teraz ponieważ administrator naszej strony był „zabiegany” a uważamy , że trzeba te sukcesy odnotować nawet jeśli jest to informacja spóźniona.

Zawodnicy nasi zawalczyli na Ju Jitsu Silesian Open gdzie nasza najbardziej utytułowana zawodniczka Alicja Stypułkowska wywalczyła złoto w kategorii wagowej -57kg. Przeciwniczki Ali po raz kolejny były bez szans. Na imprezie tej brązowy medal zdobył także Krzysztof Sieprawski oraz 3 miejsce wywalczył Mateusz Godziejewicz.

Alicja Stypułkowska miała okazje walczyć także na Otwartych Mistrzostwach Śląska Jiu Jitsu , które odbyły się 17.06.2018 – podczas tej imprezy Ala znowu nie miała sobie równych i po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal w kategorii Ne Waza -52kg ! Wszystkim Gratulujemy !!!