Profesjonalne Stroje do Treningów FIGHT CLUB KNURÓW.

Do 15 grudnia zbieramy zamówienie na nowe stroje z logo naszego klubu. Każdy zawodnik/ka klubu otrzyma papierową wizualizację stroju z rozmiarówką. Wszystkie osoby chcące zakupić taki strój do 15 grudnia muszą przynieść tę wizualizację z wpisanym imieniem, nazwiskiem i wybranym rozmiarem. Wizualizacje te należy oddać trenerowi, który pozostawi je na biurku w klubie. Po tym terminie zbierzemy podpisane wizualizacje i to pozwoli nam oszacować ilość zamówienia.

Dodaję, że wskazany strój pozostanie wzorem naszych ubrań na najbliższe lata. Są to stroje profesjonalne, które posłużą naszym zawodnikom kilka sezonów. Mamy już z tym swoje doświadczenia. Wynegocjowaliśmy rewelacyjne warunki współpracy z firmą High Type.
Podstawowych informacji udzielą Wam trenerzy poszczególnych sekcji. W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt z trenerem Grzegorzem Sobierajskim.
Chcemy wyglądać profesjonalnie, ubierzmy się profesjonalnie. W dzisiejszych czasach wizerunek jest BARDZO WAŻNY. Pamiętajcie „jak nas widzą, tak nas piszą”