Puchar Polski w Krakowie

W dniu 13.04.2019r w Krakowie odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu.w tym dniu pierwotnie miały się odbyć mistrzostwa Polski lecz polski zwiazek Ju-Jitsu przełożył mistrzostwa na puchar i tym samym mistrzostwa Polski odbędą się we wrześniu. W tym wypadku zamiast na mistrzostwa wybraliśmy się na puchar.

Nasi trenerzy Paweł Bańczyk i Wojtek Gryz powołali 4 zawodników .Alicja Stypułkowska zdobyła 2 złote medale w kategorii U 21 waga 52 kg w Gi(kimona )I No Gi(bez kimon).Wiktoria Kamieniak zdobyła 2 srebra w kat.U21 do 52kg w Gi i No Gi.Oliwia Sieprawska zdobyła srebro w kat.U15 do 44kg w Gi. Krzysztof Sieprawski zdobył 2 złota w kat.U12 do +50kg w Gi i No Gi. Podsumowując nasz wyjazd do Krakowa można śmiało stwierdzić że Kraków ZDOBYTY.

Teraz czekamy na dobre występy naszych zawodniczek na zawodach międzynarodowych. Alicja wybiera się pod koniec miesiąca do Paryża a Oliwia w maju na puchar Europy do Holandii. Razem z zaprzyjaźnionym klubem z Gliwic z BJJ Factory jesteśmy naprawdę niezłą sportową ekipą na zawodach.