Łukasz Gulcz Mistrzem Świata w Kickboxingu

Z tegorocznych Mistrzostw Świata WFMC w Kickboxingu przywozimy złoto, brąz i worek sportowego doświadczenia. Tytuł MISTRZA ŚWIATA WFMC wywalczył Łukasz Gulcz w kategorii kadet starszy -60 kg. Brązowym medalistą Mistrzostw Świata w K1 w kategorii junior -60 kg został Patryk Herdzina. Kuba Grączewski zajął V miejsce w formule K1 i V miejsce w formule Kick Light co zważywszy na jego staż treningowy uznajemy za duży sukces.

To był mega ciężki i wymagający turniej. Tym bardziej cieszy tak wspaniały wynik. Jesteśmy dumni, że czwarty rok z rzędu przywozimy złoto z tak prestiżowej imprezy. Łukasz jest 5 Mistrzem Świata w Kickboxingu wywodzącym się z naszego klubu. Za rok zmagania w Turcji. Postaramy się aby nie zabrakło na nich zawodników z naszego klubu. Gratulujemy!