NOWA SEKCJA STRZELECKA. DZIEŃ OTWARTY.

KIM JESTEŚMY? JAKĄ MAMY MISJĘ? DLA KOGO TO ROBIMY?
Na zajęcia członkowie Sekcji Strzeleckiej EDC COMBAT poznają przede wszystkim zasady bezpiecznego posługiwania się replikami broni palnej, poznają zasady bezpiecznego zachowania się na obiektach typu strzelnica, na treningach nauczą się prawidłowych podstawa strzeleckich, zgrywania przyrządów celowniczych muszka – szczerbinka, właściwej pracy na języku spustowym, obsługi manualnej różnych typów jednostek broni itp. Celem uplastycznianie nabytych umiejętności dla osób chętnych planujemy cykliczne i systematyczne wypady na zaprzyjaźnione strzelnice celem odbycia strzelań z krótkiej i długiej broni palnej.
Członków Sekcji Strzelckiej EDC COMBAT, łączy zamiłowanie do historii, wojskowości, strategii i taktyki, ale też do strzelectwa sportowego i Air Soft Guna. Czym jest ASG? to repliki broni palnej, naturalnej wielkości, strzelające plastikowymi kulkami wielkości 6 milimetrów czyli mały kaliber.
Nasza misją jest zarażenie pozytywną energią wszystkich ludzi do uprawniania strzelectwa sportowego razem z bliskimi oraz uświadamianie społeczeństwa w tematyce broni palnej.
Do kogo jest skierowana nasza oferta? Tak naprawdę dla wszystkich chętny dla dzieci ( dziewczynek i chłopców) młodzieży oraz dorosłych (rodziców) 🙂
Powołane zostaną 3 Sekcje :
Sekcja dzieci w wieku 9 lat – 15 lat,
Sekcja dzieci oraz Rodzice wieku 5 lat do 8 lat oraz
Sekcja dla młodzieży i dorosłych od 16 lat.
Zapraszamy na treningi Sekcji EDC COMBAT. Dzień otwarty i trening pokazowy 9 września br. w godz. 17.00 – 20.00 Knurów ul. Witosa 8 ( w piwnicy ).