LIGA MFR W RADLINIE

W ubiegłą niedzielę stu dziesięciu zawodników przybyło do Radlina zmagać się na Lidze MFR w Kickboxingu. Nasz klub reprezentowało 13 zawodników, którzy pokazali dobre przygotowanie sportowe. Osiągnęliśmy nw. wyniki :
Patryk Herdzina 🥇 Kick Light
Jakub Grączewski 🥇 Kick Light
Michał Zając 🥇 Kick Light 🥇 Boxing Light
Krzysztof Leśniak 🥈 Kick Light ( nasz finał )
Łukasz Gulcz 🥈 Kick Light
Wiktor Klimek 🥈 Kick Light
Daniel Radek 🥈 Kick Light
Kacper Kaczor 🥈 Kick Light
Krzysztof Skraba 🥈 Kick Light
Gracjan Szpak 🥈 Kick Light
Patryk Sobański 🥉 Kick Light
Damian Łoza 🥉 Kick Light
Paweł Niemczyk 4 miejsce i łapie doświadczenie.


Jesteśmy zadowoleni z dyspozycji naszych zawodników, tym bardziej że dla kilku był to debiut w zmaganiach sportowych. Ten start traktujemy jako zbieranie doświadczenia i eliminator do zbliżających się Mistrzostw Polski. Znamy nasze atuty oraz wiemy nad czym musimy pracować.


Na co dzień trenujemy ze sobą w klubie. Cieszymy się z występów własnych i swoich kolegów. Stęskniliśmy się też za zmaganiami sportowymi.
Gratulujemy Federacji MFR organizacji imprezy.
BRAWA dla Całego Teamu za zaprezentowanie dobrej postawy