I STRZELACKIE MIKOŁAJKOWE ZAWODY ZA NAMI

W dniu 09.12.2020r. w siedzibie naszego Klubu odbyły się I-wsze Strzeleckie Zawody Mikołajkowe pod egidą naszej nowej sekcji strzeleckiej EDC COMBAT (działającej w klubie od września bieżącego roku). Z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego , w zawodach wzięło udział aż 60 osób – co jako debiut w zakresie sportu strzeleckiego – uważamy za nasz wspólny ogromny sukces!

BRAWO! Strzelcy podzieleni na grupy i kategorie wiekowe , mieli możliwość zmierzenia się w kilku konkurencjach strzelania z broni krótkiej oraz karabinu maszynowego do tarcz (strzelania w pozycjach stojących, klęczących a nawet leżących) w wersjach strzelań sportowych z elementami strzelectwa dynamicznego I.P.S.C.

Zawodnicy zostali uhonorowani pucharami, medalami , dyplomami oraz słodkościami!

Mikołaj o nikim nie zapomniał, dlatego też w dniu wczorajszym żaden zawodnik nie wychodził ze strzelnicy jako przegrany. Ponieważ dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i bez porcssntwo to zasady, które obowiązywały na zawodach. Gratulujemy wszystkim – w szczególności osobom, które w swoich konkurencjach zajęły 1wsze miejsca – a także dziękujemy za tak liczne uczestnictwo i zaangażowanie!

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję mikołajkowych zawodów, która miejmy nadzieję odbędzie się w przyszłym roku, a poniżej przedstawiamy mini fotorelację. Pozdrawiamy, Kadra Fight Club Knurów