PATRYK HERDZINA MISTRZEM POLSKI PZKB

Czołowy zawodnik Klubu Patryk Herdzina stanął w szramki z najlepszymi w Polsce podczas Mistrzostw Polski Low Kick pod patronaterm Polskiego Związku Kickboxingu. Rywalizował w kategorii Senior – 63,5 kg. Impreza zgrupowała ponad 400 zawodników ze 102 klubów co mówi samo za siebie.

👉Turniej rozgrywany był w systemie pucharowym. Przegrany odpada, co tym bardziej wymaga skupienia zawodnika i jego ekipy. Patryk aby marzyć o tytule musiał pokonać 4 przeciwników i dokonał tego. W przedwalce pokonał na punkty Miłosza Styk z Dragon Starachowice. W drugiej walce pokonał przed czasem przez KO Szymona Żelazo z Hanter Gym Bydgoszcz. Do walki trzeciej, półfinałowej z uwagi na obrażenia powstałe we wcześniejszych walkach nie wyszedł Patryk Słota z Korio Gym Ruszów. Patryk przeszedł więc do rozgrywanego Finału.

Walki finałowe rozegrane zostały w niedzielę. Dwanaście walk dostąpiło zaszczytu udziału w uroczystej Gali Finałowej. Patryk został wyróżniony tym uczestnictwem, które odbywało się w formie Gali Zawodowej, z transmisją w telewizji Fight Time, na zasadzie PPV.

💪W walce finałowej pokonał na punkty świetnego zawodnika Konrada Kamińskiego z Legia Fight Club Warszawa.

🎗To trzeci tytuł Mistrza Polski Polskiego Związku Kickboxingu Patryka po zeszłorocznych Tytułach Mistrza Polski AZS i Mistrza Polski Low Kick PRO AM, ale mam poczucie, a nawet wiem, że to początek świetnej kariery chłopaka z niewielkiej Gminy ze Śląska🙏

➡️Karierą Patryka zainteresowali się Trenerzy Kadry Narodowej Low Kick. Został zaproszony na spotkanie w przyszły weekend. Czekamy zatem na konkrety.

➡️Oprócz tego przygotowujemy się do Mistrzostw Polski w koronnej formule Kickboxingu, czyli K1, które odbędą się 12 – 14 maja w Kartuzach, gdzie planujemy doszlifować formę naszego drugiego koronnego zawodnika Szymon Mątewski. Dotychczasowe tegoroczne wyniki naszych zawodników napawają optymizmem. Damy z siebie wszystko aby wyciągnąć sukces i pokazać co tak naprawdę sobą reprezentujemy.

🙏Wyjazd w całości sponsorowany przez naszych sponsorów:

Marek Bogacki Piekarnia Pilchowice

Firmę Lucas Properties

➡️Nasze działania i rozwój jest możliwy dzieki corocznym dofinansowaniom Prezydenta Miasta Knurów Miasto Knurów

➡️Wsparcie kariery sportowej Patryka Herdziny jest możliwe dzięki corocznym Stypendium Sportowym zapewnionym przez Wójta Gminy Czerwionka – Leszczyny Gmina CzerwionkaLeszczyny🙏

👏Dołączam się do gratulacji organizatora Mistrzostw Tomasz Tomek Makowski🙏 Obserwuję rynek i wiem co z czym się je, jak jest ciężko, ale Tomek jest ponad wszystko. Podziwiam go i Szanuję przez duże „S”. Świetna impreza pod każdym względem. Gratuluję👏👏