SUKCES PROJEKTU – „Fight Club – PRO Team”

Udowodniliśmy przede wszystkim sobie, że finansowe wsparcie i opieka buduje drogę wyczynowego zawodnika do kariery sportowej. Dzięki BEZINTERTESOWNEJ pomocy i wsparciu firmy #LUCASProperties otwarto nowy Projekt „Fight Club – PRO Team”, którego celem było stworzenie warunków do rozwoju sportowego wyłonionym zawodnikom Kickboxingu Knurowskiego Fight Clubu.

Mija rok od założenia naszego Projektu. Zaproszono do niego dwóch seniorów; Patryka Herdzinę -63,5kg i Szymona Mątewskiego -71kg oraz jednego kadeta; Sebastiana Piebiak -57kg. Ponadto skład uzupełniło dwóch zawodników wspomagających bez presji startowej tj. Przemysława Wilka i Michała Zająca. Dzięki wszechstronnej opiece i dofinansowaniu pomogliśmy w rozwoju osobowym i sportowym tych zawodników, co przełożyło się bazpośrednio na ich wynik sportowy. Oprócz wygrania wielu turniejów zawodnicy Ci odnotowali wysoki wynik na Imprezach Mistrzowskich.

✅️Patryk Herdzina ten najbardziej utytułowany zawodnik Fight Club Knurów po wspaniałym turnieju w Zielonej Górze zdobył tytuł Mistrza Polski Low Kick Seniorów w wadze -63,5 kg. Rok wcześniej w czerwcu w Kielcach zdobył tytół Półzawodowego Mistrza Polski PRO AM w Low Kicku. Powyższe tytuły skutkowały powołaniem do Kadry Narodowej Low Kick Polskiego Związku Kickboxingu.

✅️Szymon Mątewski po bardzo emocjonującym turnieju zdobył tytuł Mistrza Polski K1 Seniorów w kategorii -71kg w Kartuzach. Na uwagę zasługuje fakt, że Szymon w Mistrzostwach Polski pod banderą PZKB startował po raz pierwszy. Warto również wspomnieć, że Szymon w grudniu ubiegłego roku z kontuzją nogi wygrał bardzo prestiżowy międzynarodowy turniej POLISH OPEN w Janowie Podlaskim. Powyższe osiągnięcia również skutkowały powołaniem do Kadry Narodowej K1 Polskiego Związku Kickboxingu.

✅️Sebastian Piebiak to 14 letni, bardzo utalentowany zawodnik. Na swojej pierwszej Mistrzowskiej Imprezie, na której zgłosiło swój udział ponad 1000 zawodników, zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów Starszych w kategorii -52kg w Będzinie. Sebastian otarł się również o złote medale na dużych międzynarodowych turniejach jak Polish Open i Slovak Open. Jeśli zdrowie i młodzieńcze chęci pozwolą wszystko przed nim.

✅️Przemysław Wilk jako zawodnik wspomagający projektu po akceptacji Polskiego Związku Kickboxingu w kwietniu br. na Charytatywnej Gali w Mikołowie po bardzo zaciętej walce zdobył tytuł Półzawodowego Mistrza Polski K1 światowej Federacji WKF.

💯Biorąc pod uwagę efekty projektu istnieje chęć kontynuacji. Przed nami potężne wyzwania min.; tegoroczne Mistrzostwa Świata w Portugalii, obrona tytułu Półzawodowego Mistrza Polski PRO AM Low Kick w Kielcach przez Patryka, czy zaproszenie Szymona do turnieju o Półzawodowego Mistrza Polski PRO AM K1 w Nowej Soli.

💯Zachęcamy ludzi dobrej woli, firmy do pomocy i wsparcia karier zawodniczych tych młodych, utalentowanych zawodników. Bez wsparcia finansowego ciężko prowadzić wyczynowe kariery i osiągać wymarzone laury. Dobijają nas często kwoty imprez międzynarodowych. Do budowania formy służą również wyjazdowe zgrupowania i obozy.

👉Oferujemy reklamę i współpracę w pełni profesjonalną, zgodną z umową partnerską i biznesową. Osoby otwarte i chętne proszę o prywatny kontakt do mnie w każdej formie.

DZIĘKUJEMY