Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR – zwycięstwa !

W dniu 11.12.2010 roku w Płocku na prestiżowej Młodzieżowej Lidze SPARTANWEAR zaprezentowali swój pierwszy występ zawodnicy FIGHT CLUB KNURÓW.
Do udziału w zawodach zgłoszono 3 zawodników naszego klubu. Jako pierwszy w zmaganiach wziął udział Adam Miętus.
Stoczył on pojedynek na zasadach K-1 z zawodnikiem Hunter Team Tomaszem Piwowarskim. Ringowa postawa Adama dała mu pewne zwycięstwo nad przeciwnikiem.

Drugi w ringu stanął Dawid Majcherczak, który skrzyżował rękawice z Kamilem Mularczyk z Hunter Team. Dawid po bardzo emocjonującym pojedynku znalazł uznanie sędziów również wygrywając swoją walkę. Trzeba przyznać, że walka toczona była w dużym tempie. Żaden z zawodników nie chciał oddać pola bez walki. Jednak bardziej zaciętym i zdecydowanym okazał się Dawid walcząc do końca i przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę!

Jako trzeci nasz klub reprezentował Przemysław Dróżdż, którego do walki wystawiono w formule Muay Thai. Z uwagi na brak zawodnika w tej formule, za porozumieniem trenerów ustawiono pojedynek z najcięższym zawodnikiem zmagań Adam Wiśniewski reprezentujący klub ze Stargardu Szczecińskiego. Na uwagę zasługuje postawa naszego zawodnika! Wyraził on chęć odbycia walki z przeciwnikiem pomimo występującej różnicy wagi pomiędzy nimi,aż o 22 kg (na korzyść przeciwnika).
Adam Wiśniewski jednak nie stawił się do ringu oddając walkę walkowerem na korzyść naszego zawodnika.
Na pochwałę również zasługuje fakt, iż tego samego dnia (pomimo braku takich założeń) nasz kolega Adam Miętus stoczył jeszcze jedną walkę. Z uwagi na szybkie rozstrzygnięcie poprzednich pojedynków Adam miał bardzo mało czasu na odetchnięcie pomiędzy walkami. Zdecydował się jednak na jeszcze jeden pojedynek. Pomimo zmęczenia oddał wyrównaną walkę z zawodnikiem z Wielkopolskiego Klubu Karate Do Dawidem Zielińskim.
Taka postawa naszych zawodników w rywalizacji z zawodnikami innych klubów cieszy i rodzi nadzieje na pozytywne starty na przyszłość.