Kadra trenerska – Fight Club Knurów ma nowego trenera !

Z przyjemnością informujemy, że do grona kadry trenerskiej Fight Club Knurów dołączyła nowa osoba !

Osobą tą jest Ryszard Tyczyński. Przygodę ze sportami walki rozpoczął kilkanaście lat temu trenując Judo w gliwickim AZS-ie. Po kilku latach rozpoczął również treningi Karate. W 2002r. podjął współpracę z twórcą Systemu Bojowego COMBAT 56 majorem Wojska Polskiego Arkadiuszem Kupsem.

W trakcie licznych obozów, zjazdów, stażów bojowych i antyterrorystycznych systematycznie piął się po szczeblach uzyskując ostatecznie w 2011 roku licencję instruktora Combat 56. Nie trzeba dodawać, że uzyskać taką licencję nie jest wcale łatwo. Aktualnie ma ją nadanych zaledwie 15 oficerów służb mundurowych z całego kraju. Rysiek brał udział w wielu projektach realizowanych przez mjr Arkadiusza Kupsa. Jest również jednym z instruktorów znanego w całej Polsce programu szkoleniowego SELEKCJA przygotowującego młodych ludzi do służby w jednostkach specjalnych. Prywatnie uprawia wspinaczkę, strzelanie, jazdę na nartach i piłkę nożną. W 2012 roku Rysiek trafił do naszego klubu na zajęcia sekcji Grapplingu i MMA. Poniżej umieszczamy wycinek osiągnięć sportowych Ryśka :

  • instruktor Systemu Bojowego Combat 56 ( 1 z 15 licencjonowanych instruktorów na Polskę )

  • instruktor Samoobrony

  • instruktor programu „Selekcja” organizowanego przez mjr A. Kupsa przygotowującego młodych ludzi do służby w jednostkach specjalnych

  • instruktor taktyki i techniki interwencji służb mundurowych

  • uczestnik wielu szkoleń i stażów systemów bojowych, strzeleckic i antyterrorystycznych.

Na chwilę obecna Rysiek jest jednym z głównych instruktorów organizowanego przez nasz klub kursu samoobrony dla kobiet „RÓWNE SZANSE” oraz wykorzystywany jest do innych zajęć trenerskich pomocniczych w naszym klubie.

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia!