„Nasz Brazylijczyk” – brązowy pas BJJ trenerem w FC Knurów !

FIGHT CLUB KNURÓW przygotował w tym sezonie prawdziwy HIT TRANSFEROWY w Kadrze Trenerskiej. Przedstawiamy wam Pawła Bańczyka naszego nowego trenera Sekcji Parterowej.To zawodnik LINKE GOLD TEAM, który aktualnie wyciąga co się da ze wszystkich najbardziej prestiżowych zawodów areny krajowej ale i europejskiej w Brazylijskim Jiu Jitsu. Ma również duże sukcesy w  Grapplingu ! Jest jednym z najmłodszych w Polsce posiadaczy brązowego pasa Brazylijskiego Jiu Jitsu.

Paweł Bańczyk

Paweł otwiera naszej sekcji szeroką drogę do rozwoju w tej dyscyplinie sportu, a w tym seminariów, obozów, promocji na wyższe stopnie, a przede wszystkim zawodów sportowych!! Cieszy również fakt, że poraz kolejny tworzymy Historię Tego Miasta. To pierwsza tego typu profesjonalna sekcja, która powstała w Knurowie!

zawody

Przy tym wszystkim Paweł jest przesympatycznym facetem, który jest pasjonatem tego sportu! Dużo by o nim pisać, ale najbardziej wymownym będzie przedstawienie najważniejszych osiągnięć zawodniczych „naszego brazylijczyka”:

1

2

3

Powyżej zaprezentowane jest tylko CV zawodnicze Pawła, ale zapewniamy was, że posiada też niemałe osiągnięcia trenerskie.

Na chwilę obecną Paweł jest głównych instruktorem naszej Sekcji Parterowej.
Wszystkich chętnych chcących poznać trud tej pięknej dyscypliny sportu zapraszamy na zajęcia już we wrześniu!

Tutaj jeszcze kilka fotek naszego nowego trenera: