Fight Club Team zaprasza na treningi do Czerwionki.

Miło nam powiadomić, że powołaliśmy do życia nową sekcję Kickboxingu. Sekcja ta obrała nazwę Fight Club Team Czerwionka. Instruktorem i głównym założycielem sekcji jest Tomasz Perliński.

1

Tomka poznaliśmy dobre 5 lat temu kiedy przyprowadził do naszego klubu na sekcję dzieci swojego syna Kamila. Szybko okazało się, że wówczas najmłodszy adept klubu ma niesamowite predyspozycje do uprawiania sportów walki.

4

Po krótkim czasie okazało się również, że Tomek ze sportami walki jest za pan brat od wielu lat. Szukając swojej drogi Tomek uprawiał Kung Fu, Tekwondo, by osiąść w Kickboxingu. W trakcie swojej przygody ze sportami walki Tomek uzyskał 6 stopień uczniowski w Kung Fu, 5 stopień uczniowski Universal Fighting Rules, 4 stopień uczniowski w Tekwondo ( młodszy instruktor ) i 2 stopień uczniowski w Kickboxingu ( instruktor ). W trakcie swojej kariery sportowej uczestniczył, w zawodach, seminariach i innych inicjatywach sportowych. Legitymuje się co najmniej kilkunastoletnim stażem w sportach walki.

2

Od 2006 roku w Ornontowicach prowadził grupę sympatyków Kickboxingu. Prywatnie mieszkaniec Czerwionki. Najważniejsze sportowe osiągnięcia Tomka to :

  • posiadacz 2 stopnia uczniowskiego w Kickboxingu ( brązowy pas )
  • posiadacz 5 stopnia uczniowskiego w Universal Fighting Rules ( zielony pas )
  • instruktor Kickboxingu i główny założyciel sekcji Fight Club Team Czerwionka
  • IV m. 4 Mistrzostw Polski Seniorów GTF Light Contact Łódź 1997
  • V m. 4 Mistrzostw Polski Seniorów GTF Semi Contact Łódź 1997
  • uczestnik seminariów sportów walki Tekwondo i Kickboxing
  • współorganizator inicjatyw sportowych Fight Club Knurów

3

Ponieważ w przeszłości do naszego klubu uczęszczało spore grono z okolic Czerwionki Leszczyn, w tym sezonie postanowiliśmy z Tomkiem połączyć siły i utworzyć Sekcję w Czerwionce dając możliwość do uprawiania Kickboxingu młodzieży, dorosłym i dzieciom od 6 roku życia z Czerewionki Leszczyn, Czuchowa, Dębieńska, Ornontowic, Orzesza i innych miejscowości ościennych. Treningi prowadzone są w Zespole Szkół nr 2 ul. Furgoła 71 w Czerwionce Leszczynach w poniedziałki godz. 16.45 dzieci i 18.00 dorośli oraz piątki godz. 16.45 dzieci i 18.00 dorośli. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody ze sportami walki ZAPRASZAMY!!

Telefon kontaktowy : 731- 880-928, mail : perlini@o2.pl