Liga Ronin Fight – występ naszych zawodników.

W dniu 25 czerwca kadeci Szymon Mątewski, Tomasz Nieradzik i Filip Pawlina i Igor Szkodny korzystając z zaproszenia Klubu Sportowego Ronin Tychy wzięli udział w kolejnej edycji Ligi Ronin Fight w Tychach. Stoczyli swoje pojedynki na zasadach K1 Rules. Bardzo dobry występ odnotował Szymon Mątewski. Odbył on bowiem dopiero swoją 2 walkę w karierze zawodniczej w ringu na zasadzie K1. Szymon od razu zabrał się do roboty poddając swojego przeciwnika Mikołaja Świętek z klubu Striker przez poddanie narożnika w 2 rundzie. Szymon to bardzo rokujący zawodnik. Nie dość, że cechują go bardzo dobre warunki fizyczne, to jeszcze chce mu się ćwiczyć, słucha co się do niego mówi i bardzo szybko się uczy. Wygląda na to, że w końcu znalazł swoją pasję oddaje jej serducho i efekty tego widać z walki na walkę. To samo można powiedzieć o kolejnym naszym zawodniku Filipie Pawlina.
wystep
Zaledwie kilkumiesięczny staż treningowy zaowocował kilkoma występami na zawodach. Nie znajdując przeciwnika w swojej kategorii wiekowej stoczył bratobójczą walkę z kolegą z klubu Tomkiem Nieradzik. Filip również chce się uczyć, jest mocno zmotywowany do treningów i z miesiąca na miesiąc robi postępy. Zwyciężył swoją walkę jednogłośnie na punkty pozytywnie akcentując kończący się sezon treningowy. Tomasz Nieradzik to również początkujący zawodnik. W swojej walce odważnie parł na przód. Pomimo przegranej jesteśmy zadowoleni z jego ringowej postawy. Jeśli się nie zniechęci i będzie ćwiczył dalej sukcesy przyjdą na pewno. Z uwagi na przewagę doświadczenia i warunków fizycznych swoją zwycięską walkę sparingową nie punktowaną w lidze z zawodnikiem gospodarzy Aleksandrem Czopko stoczył Igor Szkodny. Do zawodów zgłoszono jeszcze Annę Corę i Patryka Herdzinę. Nie stoczyli oni swoich pojedynków z uwagi na brak zawodniczki i zawodnika w swoich kategoriach. To był ostatni występ naszych zawodników w sezonie sportowym 2015/2016. Nasza ciężka praca zaowocowała wspaniałymi sukcesami. Najważniejsze, że stworzyliśmy zespół i jeśli wszystko pójdzie dobrze wróżymy naszym zawodnikom BARDZO BARDZO duże sukcesy w następnym sezonie sportowym!!!
Wszystkim uczestnikom ligi gratulujemy!!!