Łukasz Gregeracki 5 brązowym pasem w Kickboxingu.

W ubiegły piątek 30-stu najbardziej wytrwałych zawodników przystąpiło do ostatniego w tym roku testu wieńczącego godziny spędzone na sali treningowej stając do egzaminu na stopnie uczniowskie w Kickboxingu. Odbył się on w Zespole Szkół nr 5 w Gliwicach przy ul. Sikornik 34.

Trwający 2 godziny egzamin składał się z testu techniki, testu siły oraz z testu walki w tym na najwyższe stopnie walki w klinczu i walki na kolana i łokcie. Głównym egzaminatorem z ramienia Polskiej Federacji Kickboxingu był Grzegorz Sobierajski 3 Dan w Kickboxingu, natomiast asystowali mu Ania Cora 3 kyu, Askaniusz Sobierajski 4 kyu i Krzysztof Kwartnik 4 kyu. Trzeba przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu wyszkolenia naszych zawodników, który z roku na rok jest coraz wyższy. Wszystkie osoby przystępujące do egzaminu udowodniły posiadane umiejętności na poszczególne stopnie. Posiadane umiejętności udowodnił również Łukasz Gregeracki zdobywając brązowy pas w Kickboxingu.

Jest to 5 zawodnik w historii naszego klubu, który został promowany na tak wysoki stopień. Warto wspomnieć, że w marcu tego roku Łukasz zdobył tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu na zawodach w Świdnicy.


To był najlepszy rok dla Fight Clubu i w tym aspekcie. W 2016 roku swoje kwalifikacje sportowe w Kickboxingu podwyższyło niespełna 100 zawodników. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia sportowego, a WSZYSTKIM, którzy promowani zostali na wyższe stopnie uczniowskie GRATULUJEMY!!!