My też graliśmy dla Grzesia Aleksandrzak

W zeszłą niedzielę w hali sportowej MOSiR Knurów Szczygłowice odbył się Turniej Siatkówki w tym Mecz Gwiazd pod patronatem akcji charytatywnej „Gramy dla Grzesia Aleksandrzak”.


Trzeba przyznać, że była to bardzo udana impreza. Nie zawiedli sportowcy biorący udział w turnieju, licznie przybyli widzowie ale i gwiazdy, które przyjęły zaproszenie do udziału w meczu Sportowcy vs Artyści. Na imprezie można było spotkać między innymi Jerzego Dudka, Piotra Gruszkę, Mariusza Wacha ale i Rafała Brzozowskiego, Aleksandrę Tarnowską, czy Sabinę Jeszka.

Zwycięzcami turnieju okazali się wszyscy, zarówno zaproszeni goście, uczestnicy turnieju, widzowie, a przede wszystkim Grzesiu. Dzięki uprzejmości przybyłych osób, licytacji, sprzedanych cegiełek udało się zebrać blisko 15 tysięcy złotych, które pomogą w jego rehabilitacji.

Podziękowania składamy członkom naszej klubowej drużyny, która solidaryzując się z Grzesiem, który w przeszłości uczestniczył w zajęciach dzieci, wzięli udział w turnieju zajmując honorowe V miejsce 🙂
Gratulacje natomiast należą się organizatorom tej imprezy Jackowi Szurgot, Adamowi Sobierajskiemu, całej ekipie MOSiR Knurów Szczygłowice i TKKF Szczygłowice oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tej fajnej imprezy.
Foto Anna Wojnowska