Fight Club Team – Profesjonalne Podejście Do Zawodników.

Miło nam poinformować, że nasz klub podjął współpracę z Centrum Fizjoterapii FizjoFit z siedzibą w Gliwicach Bojkowie ul. Szparagowa 19. Znając profesjonalizm trenerów i personelu Fizjofitu jesteśmy pewni, że oddajemy naszych podopiecznych we właściwe ręce. Już 20 maja br. organizujemy grupowe wyjście do Strefy Treningu, gdzie osoby zainteresowane ( zawodnicy lub pretendenci na zawodników obowiązkowo ) poddani zostaną ocenie funkcjonalnej własnego organizmu.

W skład testów wchodzi wywiad, ocena fizjoterapeutyczna, ocena funkcjonalna FMS ( test motoryczny ), ustalenie założeń treningowych i raport końcowy z wykonanych testów. Wszystkie te zabiegi mają na celu profesjonalne podejście do naszych zawodników celem poznania ich predyspozycji własnych oraz opracowanie indywidualnych założeń treningowych. Testom mogą poddać się zawodnicy ze wszystkich sekcji naszego klubu niezależnie od grup wiekowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Grzegorzem na nr tel. 790-554-558. Zachęcamy bo naprawdę warto!!!