Ania Cora z brązowym pasem z czarną belką

Samodyscyplina, samozaparcie, wyrzeczenie, wysiłek, litry potu to wszystko trafnie opisuje to co stało się 29 czerwca w knurowskim fight clubie. Dwudziestu zawodników przystąpiło do testów składających się z aspektów technicznych, siłowych, wytrzymałościowych oraz testów walki.

Trwający blisko 3 godziny egzamin na stopnie uczniowskie w Kickboxingu nad którym czuwał Grzegorz Sobierajski III dan potwierdził dyspozycję osób w nim uczestniczących. A był to jeden z cięższych egzaminów organizowanych w fight clubie. Aż 5 zawodników uzyskało promocję na wysoki 5 stopień uczniowski w Kickboxingu. Egzamin ten pod wieloma względami był wyjątkowy. Rangi jego podniósł fakt promowania na najwyższy 1 stopień uczniowski w Kickboxingu naszej wychowanki Anny Cora. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza osoba z naszego klubu promowana na tak wysoki stopień i bodaj pierwsza kobieta z naszego miasta która dostąpiła tego honoru.

Teraz przed Anią pozostaje tylko przystąpienie do testu na wymarzony stopień mistrzowski. Sam egzamin choć zawsze ciężki, to swego rodzaju wisienka na torcie. Stanowi on bowiem uwieńczenie trwających kilka miesięcy ciężkich treningów i litrów wylanego potu. Jest to zawsze bardzo ważny dzień dla naszego klubu. Stanowi on bowiem zakończenie pewnego etapu treningów.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w egzaminie stanęli na wysokości zadania uzyskując promocje na wyższe stopnie.
Gratulujemy!!!