Egzaminy na stopnie w Fight Club Knurów

Szesnastu zawodników przystąpiło do egzaminu na stopnie uczniowskie w Kickboxingu
składających się z testów technicznych, siłowych i wytrzymałościowych.Egzaminowi przewodniczył Grzegorz Sobierajski III Dan, a asystował mu trener sekcji
początkującej Askaniusz Sobierajski. Sam egzamin choć zawsze ciężki, to swego rodzaju wisienka na torcie. Stanowi on uwieńczenie trwających kilka miesięcy ciężkich treningów i litrów wylanego potu. Jest to zawsze bardzo ważny dzień dla naszego klubu. Jest to zawsze zakończenie pewnego etapu treningów. Wszyscy uczestnicy potwierdzili wysoką dyspozycję uzyskując promocję na wyższe stopnie. Na 4 stopień promowany został Patryk Herdzina, który w tym sezonie rozbił bank zdobywając tytuły Mistrza Polski federacji WKN, MFR, PFKB w Kickboxingu oraz tytuł Mistrza Polski w Chińskim Boksie SANDA. Tym akcentem kończymy sezon treningowy w naszym klubie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!