Spotkanie w Świetlicy Środowiskowej w Knurowie.

W dniu wczorajszym Trener Grzegorz Sobierajski oraz zawodnicy Kickboxingu Ania Cora i Patryk Herdzina skorzystali z zaproszenia siostry Celestyna do spotkania z dziećmi i młodzieżą ze Świetlicy Środowiskowej w Knurowie.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. W trakcie interaktywnych prelekcji rozmawialiśmy o korzyściach z uprawiania sportu, opowiedzieliśmy o genezie powstania naszego klubu oraz o pięknie dyscypliny sportowej jakim jest Kickboxing. Podkreśliliśmy, iż jednym z walorów uprawiania sportu jest zdrowy i sportowy styl życia, z dala od używek takich jak niezdrowe jedzenie na przykład Chipsów, czy Fast Foodów, palenie papierosów, czy picie alkoholu. Uczęszczanie na treningi zaś w sposób wartościowy gospodaruje nasz czas z dala od marnowania go na nie robienie niczego, czy przesiadywanie na Internecie. W trakcie spotkania zademonstrowaliśmy fragment pracy na tarczach trenerskich. Ponadto jego uczestnicy mogli odbyć fragment sparingu pięściarskiego z naszymi zawodnikami. Spotkanie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że są plany zorganizowania ponownego, możliwe że tym razem w naszym klubie.

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia 