Gala Mistrzów Sportu i Kultury – Fight Club z wyróżnieniami.

Jak co roku liczne grono naszych zawodników Kickboxingu i Brazylijskiego Ju Jitsu znalazło uznanie w oczach Prezydenta Miasta Knurów za osiągnięcia sportowe w 2016 roku. Należy wspomnieć, że aby otrzymać taką nagrodę trzeba uzyskać wysoki wynik w postaci medalu na zawodach krajowych lub międzynarodowych w rywalizacji sportowej.

Wśród nagrodzonych znaleźli się zawodnicy Anna Cora, Łukasz Gregeracki, Szymon Mątewski, Bartosz Kata, Igor Szkodny, Mateusz Zakrzewski, Wiktoria Kamieniak, Michał Młynarczyk, Jarosław Król i Jakub Dziekanowski.


W gronie wyróżnionych nie zabrakło również trenerów naszego klubu Grzegorza Sobierajskiego i Pawła Bańczyka. To duma móc zobaczyć naszych zawodników i trenerów przyjmujących gratulacje z rąk Prezydenta i innych włodarzy miasta Knurów. Z rąk trenera Grzegorza Sobierajskiego indywidualne klubowe wyróżnienie za postawę na treningach i wysokie wyniki sportowe w Kickboxingu w 2016 roku otrzymał nasz kolega Przemysław Wilk, który nie został wynagrodzony przez Prezydenta z uwagi na miejsce zamieszkania poza granicami miasta Knurów.

Warto wspomnieć, że w miesiącu marcu br. otrzymali również nagrody Burmistrza Miasta Czerwionka Leszczyny dwaj nasi inni klubowi koledzy Patryk Herdzina i Filip Pawlina. Wszystkie otrzymane nagrody odbieramy jako nasz wspólny wielki sukces oraz docenienie ciężkiej codziennej pracy. Gratulujemy wszystkim wynagrodzonym i życzymy aby te wyróżnienia wpłynęły mobilizująco do pracy na treningach i osiągania jeszcze większych sukcesów na zawodach sportowych w 2017 roku!!!